Plexi Kutu Harfler

Plexi Led Kutu Harf tabelalar 3mm Akrilik malzemeden imal edilmektedir.
Plexi akrilik malzemeler belirli kısıtlı renklerde imal edilmektedir. istenilen renk Plexi Skalamızdan seçilir eğer istenilen renkler arasında istediğimiz renkte plexi malzeme mevcut değil ise beyaz Plexi üzerine dijital baskı veya Hazır folyo Renklerinden İstenilen Rengi Tespit ederiz ve İstenilen Rengi Bulduğumuzda Bu Renkte Folyoyu Kutu harf yapılacak Plexi malzemenin üzerine uygulamaktayız.

İstenilen Renkte Olan Plexi Malzemeyi Lazer CNC Kesim Makinesi ile Kesim işlemi yapılmaktadır Logomuzun şekline ve yazı fontumuza göre yazıları hazırladıktan sonra  Lazer CNC Makinesinde Harflerin Kesim işlemi Yapılmaktadır. Kesilen Harfler Temizlenir. ve harf ebatına göre yükseklik için yan plexi şeritleri kesilir bu yan şeritler harfin etrafını özel bir ısıtıcı ile ısıtarak harfin şeklini alması sağlanır etrafı kloroform denilen bir kimyasal ile plexi harflerin yan dönmeleri yapıştırılır Harfin Zemini 10mm kalınlığında PVC Dakota malzemeden yapılmaktadır  Harfin Zeminine Su Geçirmez IP67 standartlarında 120 Derece Açılı Modül Ledler Koyularak Bağlantıları Harflerin İçerisinden Yapılmaktadır. Ayrıca Harflerin İçlerinde Bulunan Ledler Çektiği Akımlar Hesaplanarak Belirli Aralıklar ile iz yapmayacak şekilde dizilmelidir.

Daha Sonra Yan Dönmeleri Tamamlanmış Olan Kutu Harfin Alt Zeminine Koyulan PVC Dakota Malzemeye Hazırlanmış Olan Kutu Harfler Vidalanarak Zemine Sabitlenmiş Olur.